Náš tým

241. pionýrská skupina

Pavel

Na Ledňáčka jezdím už od svých 15 let a to srdíčko tam přirostlo až do podoby hlavase. Ledňáček bude vždy součástí mého života.

Klárka

Na tábor jezdím už od své druhé třídy. Každý rok se na něj těším. Po několika letech jsem tábor převzala na svá bedra a po návratu Pavla na Ledňáček jsem se ráda opět trochu upozadila. Je to má srdcová záležitost, které se nechci vzdát.

Lukáš

Ahoj, jmenuji se Lukáš a jsem táborový kuchař. Vaření je jak moje práce, tak i můj koníček a vařit pro takovou skvělou partu vedoucích a dětí jako jsou na Ledňáčku je prostě boží.

Veru

Na Ledňáčka jsem se jako vedoucí dostala v roce 2016 a od té doby je to moje srdeční záležitost. Děti mám ráda a práce s nimi se stala součástí mého života a povolání. Nejraději trávím čas v přírodě nebo se svou rodinou a přáteli. Jsem bláznivý člověk s velkým srdcem, se smyslem pro humor a láskou k hudbě a zvířatům.

Váša

Na tento tábor mě přivedla ségra před 3 lety. Jsem trochu „blázen“, takže mezi Ledňáčky skvěle zapadám. Na táboře mě nejčastěji najdete s foťákem nebo se sekerkou v ruce. Starám se také o kvalitní táborové diskotéky. Rád hraji na počítači, pracuji s grafickými programy a zbožňuji Marvel a Star Wars filmy.

Honza

Na Ledňáčka jedu potřetí. Baví mě na něm zábavný a přátelský kolektiv, jak vedoucích, tak i dětí. Je to akční a rozmanitý zážitek v klidné přírodě, kterou mám moc rád. Ve volném čase hraji počítačové hry, sem tam sportuji a bavím se s přáteli.

Kryštof

Na Ledňáček jsem jel poprvé v roce 2008, mám tedy záchvat nostalgie pokaždé, když jedu na tábor. Jsem strašný nerd na historii a dělám historický šerm. Na táboře nejraději pracuji se dřevem, mám rád bojovky.

Adélka

Ledňáček je jedna velká rodina, jejíž součástí jsem již neuvěřitelných 9 let. Miluji zvířata a věnuji jim téměř všechen svůj volný čas. Práce s dětmi mě naučila trpělivosti a zodpovědnosti. Obvykle se usmívám a nenechám se jednoduše vytočit, ale arogantní chování nebo lež mě vždy zvedne ze židle

Nikča

Je mi 20 let. Na tento tábor pojedu letos potřetí. Jsem bývalá tanečnice a moc mě baví vymýšlet hry pro děti a příběhy, které pak ztvárňujeme pomocí příběhu a scének. Těším se na tento rok a doufám, že se děti těší stejně.

Sofi

Na Ledňáčka jezdím pravidelně již od svých 7 let a nedokáži si představit, že by tomu tak nebylo. Jak jinak bych měla trávit červencové dny, než spaním ve stanu, jedením z ešusu a hraním her v lese?

Lůca

Na tento tábor jezdím již od první třídy. Nikdy pro mne neexistovaly prázdniny bez prvních 2 týdnů strávených na Ledňáčku. Proto jsem začala jezdit v pozdějších letech i jako vedoucí. Můžu tak dělat tábor pro děti stejně hezký, jako ho dělali vedoucí kdysi pro mne. Ve volném čase aktivně sportuji a zároveň dělám rozhodčího pozemního hokeje. Zakončila bych to mou oblíbenou větou: „Jediné světlo mého života, je světlo v ledničce“.

Kuba

Ahoj, já jsem Kuba. Ná tábor jedu letos podruhé. Přivedla mne sem přítelkyně, která na tábor jezdí již dlouho. Mojí vášní je hudba a to jak klasická, tak i moderní. Neuvěřitelně se na první tábor s Ledňáčkem těším. Sympatičtější tým vedoucích nežli ten, se kterým letos jedeme byste těžko hledali.

Kuba

Jako instruktor jedu druhým rokem, ale už mám s tímhle táborem dočinění jako dítě. Tábor pro mě znamená skvělou partu lidí, kde se vždy zasměji a odpočinu si od každodenního náročného života hráče počítačových her. Studuji herní grafiku, a proto se rád zapojuji do grafické části tábora. Ve volném čase hraji volejbal, trávím čas s přáteli, nebo si stěžuji na svůj náročný život studenta.

Míša

Na tábor jsem začala jezdit před 5 lety díky jedné ze svých nejlepších kamarádek, která tam jezdí také jako vedoucí. Tohle prostředí jsem si rychle zamilovala, jak kvůli skvělým dětem, tak díky přátelskému kolektivu a láskyplnosti všech. Život bez Ledňáčka už si tedy nedokážu představit. Ráda trávím čas s kamarády a vymýšlím aktivity pro ostatní. Ve volném čase hraji volejbal a mé spřízněné duše jsou mé kočky.

Denča

Na tábor jedu třetím rokem. Tábor pro mě znamená spoustu zážitků se super kolektivem a úžasnými dětmi. Ráda hraji fotbal, vařím a peču.