Náš tým

Na týmu aktuálně pracujeme

Pavel
Mě asi všichni znáte!

Váša
V roce 2017 jsem začal s tábořením na našem skvělém Ledňáčku! Od té doby se snažím jezdit pravidelně a navíc spravuji tento skvělý web! Rád pařím počítačové hry a rád sleduju filmy jako Star Wars, Marvel a i ty české klasiky. Na tábor mě přivedla ségra.

Veru
V roce 2016 jsem jela poprvé jako vedoucí na tábor, o které jsem do té doby neměla ani ponětí. Postupem času se Ledňáček stal mou nedílnou součástí a jsem ráda, že se mu mohu věnovat i během roku v podobě celoroční činnosti. Práce s dětmi se promítla i v mé profesi, kterou ve volných chvílích doplňuji hudbou, sportem a chvílemi s přáteli a rodinou.

Honza
Ačkoli jsem na Ledňáčku strávil tři roky jako oddílový vedoucí, jsou na táboře potřeba zastat i jiné práce. Jelikož se nám tábor neustále rozrůstá, začal jsem jezdit jako zásobovač. Tento jiný pohled mě skutečně baví a jsem rád, že mohu takto přispět. Pokaždé se těším na tři týdny plné zážitků a nevšedně strávených chvil. 

Elza
Když jsem jela na tábor poprvé, ještě jako dítě, netušila jsem, že za pár let se budu Ledňáčku věnovat pravidelně i během roku. Jsem ráda, že se na akcích scházíme a můžeme trávit čas kreativními činnostmi. Zbylý čas mi zkracuje především hudba, tenis a samozřejmě náročný život studenta, a proto se těším na léto, až si zpestřím dny na naší táborové louce.

Míša
Na Ledňáčka jezdím už od roku 2017. Je to pro mě srdeční záležitost a místo, kde nemusím myslet na práci a kde si užívám život bez telefonu a sociálních sítí.
Poznala jsem tady skvělou partu lidí, se kterou se vždy ráda vidím i mimo tábor.
Krom práce s dětmi je mým největším koníčkem hraní volejbalu a poslech hudby. Jsem milovník zvířat a hrdá panička tří gekončíků.

Kuba
Jako vedoucí už jedu po několikáté a mám s tímhle táborem co dočinění i jako dítě. Tábor pro mě znamená fajn partu lidí, kde se vždy zasměju a odpočinu si od náročného života hráče počítačových her.
Pokud mám najít něco co mě vystihuje, tak mě zaručeně nikdo nepřehlédne a to nejen díky mé výšce, ale i kvůli mému zvučnému hlasu.
Ve volném čase hraju volejbal, chilluju s přáteli, nebo sedím u kompu.

Adý
Ledňáček je jedna velká rodina, jejíž součástí jsem téměř celý svůj život. Miluji zvířata a věnuji jim spoustu svého volného času. Práce s dětmi mě naučila trpělivosti a zodpovědnosti. Obvykle se usmívám a nenechám se jednoduše vytočit, ale arogantní chování nebo lež mě vždy zvedne ze židle. Nejčastěji mě najdete v doprovodu mé věrné dojídačky zbytků Cayinky 🐕

Klára
Jednoduše srdcovka záležitost a kdo by nebral tři týdny dovolené v přírodě. Ledňáček je zkratka část mého já. 

Janička
Na tábor jezdím od roku 2018 a postupem času se z Ledňáčku stalo něco jako moje rodina. Kromě činnosti v Ledňáčku se ještě věnuji činnosti ve vodáckém oddílu, sportu všeho druhu, hře na všemožné hudební nástroje a výtvarnému umění. 

Sofi
Trávení léta na táboře je pro mě klasika a od mých sedmi let je pro mě tábor č.1 Ledňáček. Ve volném čase ráda vařím, poslouchám hudbu a trávím čas s přáteli.

Eliška
Na tábor jezdím od roku 2020, kdy mě na něj přivedla kamarádka, a teď už si nedokážu představit trávit první dny prázdnin jinde, než na Ledňáčku. Ve volném čase se ráda zabývám první pomocí, sportem a čtením.

Filip
Fíla. Pokud se někde vyskytne, je o zábavu vždy postaráno. Má plnou hlavu vtipů a buď jsou vtipné, nebo se každý směje nad tím, jak jsou trapné. Samozřejmě má i vážné chvilky a dá se s ním mluvit vlastně o všem. Kromě toho je i pilný a nevadí mu si ušpinit ruce kdejakou prací. Pokud tedy potřebujete pomoct, nebo poradit, stačí zavolat.

Honza

Poprvé jsem byl na Ledňáčku v roce 2018 jako dítě a od té doby jezdím každý rok. Letos pojedu poprvé jako vedoucí. Tábor je pro mě srdcovka, potkal jsem tam hodně super lidí, na které bych nedal dopustit. Ve svém volném čase dělám karate, ale rád jezdím i na kole, lyžuju, nebo jdu občas ven s felákama.

Ema
Na letní tabor jezdim od roku 2018
Už od začátku jsem věděla že tenhle tabor si užiju 
Mam hodne krásných vzpomínek s kamarady a proto bych chtěla být praktikantkou…
Pro mě je to nová zkušenost a hlavně další krásné vzpomínky.

Maty
Na Ledňáčka jezdím od roku 2018. Již tehdy jsem viděl v Ledňáčku potenciál a tušil jsem, že budu chtít jet jako praktikant. Ledňáček pro mě znamená super partu přátel, zkušenost, práci s dětmi, trpělivost a asertivitu. Ve volném čase se věnuji hudbě, sportu a počítačovým hrám.