Náš tým

Na týmu aktuálně pracujeme

Pavel “Hujer”
Mě asi všichni znáte!

Váša
V roce 2017 jsem začal s tábořením na našem skvělém Ledňáčku! Od té doby se snažím jezdit pravidelně a navíc spravuji tento skvělý web! Rád pařím počítačové hry a rád sleduju filmy jako Star Wars, Marvel a i ty české klasiky. Na tábor mě přivedla ségra.

Veru
V roce 2016 jsem jela poprvé jako vedoucí na tábor, o které jsem do té doby neměla ani ponětí. Postupem času se Ledňáček stal mou nedílnou součástí a jsem ráda, že se mu mohu věnovat i během roku v podobě celoroční činnosti. Práce s dětmi se promítla i v mé profesi, kterou ve volných chvílích doplňuji hudbou, sportem a chvílemi s přáteli a rodinou.

Honza
Ačkoli jsem na Ledňáčku strávil tři roky jako oddílový vedoucí, jsou na táboře potřeba zastat i jiné práce. Jelikož se nám tábor neustále rozrůstá, začal jsem jezdit jako zásobovač. Tento jiný pohled mě skutečně baví a jsem rád, že mohu takto přispět. Pokaždé se těším na tři týdny plné zážitků a nevšedně strávených chvil. 

Elza
Když jsem jela na tábor poprvé, ještě jako dítě, netušila jsem, že za pár let se budu Ledňáčku věnovat pravidelně i během roku. Jsem ráda, že se na akcích scházíme a můžeme trávit čas kreativními činnostmi. Zbylý čas mi zkracuje především hudba, tenis a samozřejmě náročný život studenta, a proto se těším na léto, až si zpestřím dny na naší táborové louce.

Míša
Na Ledňáčka jezdím už od roku 2017. Je to pro mě srdeční záležitost a místo, kde nemusím myslet na práci a kde si užívám život bez telefonu a sociálních sítí.
Poznala jsem tady skvělou partu lidí, se kterou se vždy ráda vidím i mimo tábor.
Krom práce s dětmi je mým největším koníčkem hraní volejbalu a poslech hudby. Jsem milovník zvířat a hrdá panička tří gekončíků.

Kuba
Jako vedoucí už jedu po několikáté a mám s tímhle táborem co dočinění i jako dítě. Tábor pro mě znamená fajn partu lidí, kde se vždy zasměju a odpočinu si od náročného života hráče počítačových her.
Pokud mám najít něco co mě vystihuje, tak mě zaručeně nikdo nepřehlédne a to nejen díky mé výšce, ale i kvůli mému zvučnému hlasu.
Ve volném čase hraju volejbal, chilluju s přáteli, nebo sedím u kompu.

Adý
Ledňáček je jedna velká rodina, jejíž součástí jsem téměř celý svůj život. Miluji zvířata a věnuji jim spoustu svého volného času. Práce s dětmi mě naučila trpělivosti a zodpovědnosti. Obvykle se usmívám a nenechám se jednoduše vytočit, ale arogantní chování nebo lež mě vždy zvedne ze židle. Nejčastěji mě najdete v doprovodu mé věrné dojídačky zbytků Cayinky 🐕

Klára
Jednoduše srdcovka záležitost a kdo by nebral tři týdny dovolené v přírodě. Ledňáček je zkratka část mého já. 

Janička
Na tábor jezdím od roku 2018 a postupem času se z Ledňáčku stalo něco jako moje rodina. Kromě činnosti v Ledňáčku se ještě věnuji činnosti ve vodáckém oddílu, sportu všeho druhu, hře na všemožné hudební nástroje a výtvarnému umění. 

Sofi
Trávení léta na táboře je pro mě klasika a od mých sedmi let je pro mě tábor č.1 Ledňáček. Ve volném čase ráda vařím, poslouchám hudbu a trávím čas s přáteli.

Eliška
Na tábor jezdím od roku 2020, kdy mě na něj přivedla kamarádka, a teď už si nedokážu představit trávit první dny prázdnin jinde, než na Ledňáčku. Ve volném čase se ráda zabývám první pomocí, sportem a čtením.