Pavel

Na Ledňáčka jezdím už od svých 15 let a to srdíčko tam přirostlo až do podoby hlavase. Ledňáček bude vždy součástí mého života.

Klárka

Na tábor jezdím už od své druhé třídy. Každý rok se na něj těším. Po několika letech jsem tábor převzala na svá bedra a po návratu Pavla na Ledňáček jsem se ráda opět trochu upozadila. Je to má srdcová záležitost, které se nechci vzdát.

Veru

Na Ledňáčka jsem se jako vedoucí dostala v roce 2016 a od té doby je to moje srdeční záležitost. Děti mám ráda a práce s nimi se stala součástí mého života a povolání. Nejraději trávím čas v přírodě nebo se svou rodinou a přáteli. Jsem bláznivý člověk s velkým srdcem, se smyslem pro humor a láskou k hudbě a zvířatům.

Honza

Na Ledňáčka jedu počtvrté. Baví mě na něm zábavný a přátelský kolektiv, jak vedoucích, tak i dětí. Je to akční a rozmanitý zážitek v klidné přírodě, kterou mám moc rád. Ve volném čase hraji počítačové hry, sem tam sportuji a bavím se s přáteli.

Adélka

Ledňáček je jedna velká rodina, jejíž součástí jsem již neuvěřitelných 10 let. Miluji zvířata a věnuji jim téměř všechen svůj volný čas. Práce s dětmi mě naučila trpělivosti a zodpovědnosti. Obvykle se usmívám a nenechám se jednoduše vytočit, ale arogantní chování nebo lež mě vždy zvedne ze židle.

Sofi

Na Ledňáčka jezdím pravidelně již od svých 7 let a nedokáži si představit, že by tomu tak nebylo. Jak jinak bych měla trávit červencové dny, než spaním ve stanu, jedením z ešusu a hraním her v lese?

Lůca

Na tento tábor jezdím již od první třídy. Nikdy pro mne neexistovaly prázdniny bez prvních 2 týdnů strávených na Ledňáčku. Proto jsem začala jezdit v pozdějších letech i jako vedoucí. Můžu tak dělat tábor pro děti stejně hezký, jako ho dělali vedoucí kdysi pro mne. Ve volném čase aktivně sportuji a zároveň dělám rozhodčího pozemního hokeje. Zakončila bych to mou oblíbenou větou: „Jediné světlo mého života, je světlo v ledničce“.

Míša

Na tábor jsem začala jezdit před 6 lety díky jedné ze svých nejlepších kamarádek, která tam jezdí také jako vedoucí. Tohle prostředí jsem si rychle zamilovala, jak kvůli skvělým dětem, tak díky přátelskému kolektivu a láskyplnosti všech. Život bez Ledňáčka už si tedy nedokážu představit. Ráda trávím čas s kamarády a vymýšlím aktivity pro ostatní. Ve volném čase hraji volejbal a mé spřízněné duše jsou mé kočky.

Eliška

Na tábor jsem jela poprvé předloni ještě jako dítě, ale velmi jsem si to tam oblíbila, a tak jsem ráda, že mohu jet i letos. Ve volném čase se věnuji hlavně hudbě, ale v poslední době mě na několik hodin zvládne zabavit kreslení a malování.

Fanda

Na tábor Ledňáček jezdím již od roku 2010. Na tábory jezdím již od svých šesti let, ale nikde jsem nezažil takovou rodinnou atmosféru jako zde. Mimo jiné je to skvělý způsob detoxu od dnešního online světa. Na táboře mě většinou najdete poblíž kuchyně.

Hanes


Ahoj, jmenuji se Honza, ale nikdo mi neřekne jinak, než Hanz nebo Hanes. Na tábor sice jedu poprvé, ale to mi nebrání zapojit se do víru tábora a zapadnout mezi ostatní Ledňáčky. Pokud zrovna netrávím čas studiem záchranářství, tak dostávám bláznivé nápady všeho druhu, sportuji a sem tam i sleduji seriály.

Lukáš

Ahoj, jmenuji se Lukáš a jsem táborový kuchař. Vaření je jak moje práce, tak i můj koníček a vařit pro takovou skvělou partu vedoucích a dětí jako jsou na Ledňáčku je prostě boží.

Váša

Na tento tábor mě přivedla ségra před pár lety. Jsem trochu „blázen“, takže mezi Ledňáčky skvěle zapadám. Na táboře mě nejčastěji najdete s foťákem nebo se sekerkou v ruce. Starám se také o kvalitní táborové diskotéky. Rád hraji na počítači, pracuji s grafickými programy a zbožňuji Marvel a Star Wars filmy.

Kryštof

Na Ledňáček jsem jel poprvé v roce 2008, mám tedy záchvat nostalgie pokaždé, když jedu na tábor. Jsem strašný nerd na historii a dělám historický šerm. Na táboře nejraději pracuji se dřevem, mám rád bojovky.

Kubíček

Jako instruktor jedu třetím rokem, ale už mám s tímhle táborem dočinění jako dítě. Tábor pro mě znamená skvělou partu lidí, kde se vždy zasměji a odpočinu si od každodenního náročného života hráče počítačových her. Studuji herní grafiku, a proto se rád zapojuji do grafické části tábora. Ve volném čase hraji volejbal, trávím čas s přáteli, nebo si stěžuji na svůj náročný život studenta.

Áďa

Čauky! Na ledňáčku jsem poprvé byla v roce 2018 pouze jako návštěva, a od té doby se už od tohoto energického kolektivu nemůžu odpoutat. Jako malá jsem jezdila na podobné tábory, takže láska k přírodě a organizování podobných akcí je ve mně zakořeněná odjakživa. Volný čas ráda trávím žonglováním a to také hodlám předávat mladším generacím účastnícím se našeho fantastického tábora, ať už chtějí nebo ne. ❤.

Terka

Na tábor Ledňáček jezdím již mnoho let a je to moje srdeční záležitost. Vyzkoušela jsem si práci u oddílu, práci v kuchyni a letos opět ráda převezmu štafetu zdravotníka. Ve volném čase ráda trávím čas s rodinou a kamarády.

Martin

Na tábor jedu letos podruhé a díky nepřebernému množství příběhů, které jsem o něm slyšel, se nemohu dočkat. Již od mala jsou tábory mojí oblíbenou částí prázdnin. Ve volném čase se věnuji rodině a sportu.

Janička a Anička

Na Ledňáčka obě jezdíme od našich brzkých let a letos si to poprvé vyzkoušíme i z druhé strany, jako nejmladší táborové praktikantky. Jsme vždy veselé a ochotné s čímkoliv pomoci – rády se zapojíme do práce se dřevem nebo pomůžeme s úklidem tábora.

Šíla

Na tábor Ledňáček jedu letos poprvé jako vedoucí a opravdu se na něj moc těším. Na tábory jsem jezdil už jako malé dítě a vždycky jsem si to na nich moc užil a doufám že si tábor děti díky mě taky užijí. Ve volném čase, kterého díky studiu na ČVUT moc není, sportuji (hlavně vodní sporty) a nebo hraju na počítači.