Tábory

Fotogalerie

Od roku 2005 do 2018
Od roku 2019 do 2023

Přihlašování

Kapacita Ledňáčku je naplněna, ale přihlašte své dítě i na Ferďák


Dokumenty ke stažení


Informace pro rodiče

Tábory Ledňáček

Informace k přihlašování dětí na tábor

Pro tento rok máme tento komunikační email: pavel.greiner@seznam.cz

A koukejte na nás také na FB (zaškrtněte tam „sledovat“) a dále na Instagramu. 

https://www.facebook.com/LetniTaborLednacek/

Tábor: 2. 7. 2024 až 17. 7. 2024

Jako „dycinky“ budeme také velmi rádi za Vaši pomoc při stavbě tábora od 28.6. (sraz na táborové louce v odpoledních hodinách) do 2.7. dopoledneI jen jeden den Vaší účasti nám vždy pomůže a určitě zavzpomínáte na doby, kdy jste jezdili na tábory také 🙂  

S sebou hlavně akumulátorovou vrtačku či šroubovák + příslušenství a nějaké to kladivo a další nářadí… a štrůdl a řízky… 😊

Odjezd z tábora 17.7.2024 v 16:00 z táborové louky. Příjezd do Prahy k parkovišti u Lidlu – Vojtíškova ulice, Praha 4 kolem 17:00. (sdělte nám, zda-li pojede dítě autobusem nebo odvezete dítě z táborové louky) 

Cena tábora: 6.500,- Kč / 1 dítě

Pokud máte více dětí (sourozenců) dostanete 500,- Kč slevu

Platbu proveďte prosím elektronicky na účet: 71489309/0800 (Česká spořitelna) a Variabilní symbol uveďte datum narození dítěte nebo v hotovosti u autobusu či na táboře.

Přílohou Vám zasíláme potřebné dokumenty k přihlášení:

1)   Závazná přihláška na tábor – prosíme zašlete vyplněnou oskenovanou na email pavel.greiner@seznam.cz (originál pak odevzdáte u autobusu nebo na táboře) nebo originál poštou na adresu: Pavel Greiner, Matúškova 798/7, 149 00 Praha 4

2)     Zdravotní způsobilost – vyplňuje lékař dítěte – z důvodu Covid období a různých variant si Vás dovoluji požádat i letos o nový zdravotní posudek (ač jste loni posudek odevzdávali). Moc prosím i letos tedy nový zdravotní posudek.

3)    Bezinfekčnost – vyplňuje se a odevzdává v den odjezdu dítěte na tábor. Odevzdává zákonný zástupce. 

K tomu, prosím, odevzdáte kartičku pojištěnce dítěte, kdy nám stačí pouze kopie! Nedávejte nám originál, pak vznikají komplikace při vrácení originálu kartičky pojištěnce, pokud se na vrácení zapomene u odjezdu dítěte z tábora.

Uvidíme, jak se bude Covid situace vyvíjet a budeme na to průběžně reagovat a dále Vás pak budeme případně informovat, co vše bude potřeba (například jestli respirátory, desinfekce a podobně..). Uvidíme tedy.

Veškeré potřebné potřebné věci dětí na tábor a informace naleznete hlavně zde:https://www.ltlednacek.cz/pro-rodice/ a pak zde:

prostě prostudujte celý: www.ltlednacek.cz  🙂

Kdykoli mi zavolejte či napište, pokud máte jakýkoli dotaz a rád s Vámi vše prodiskutuji.

Předem děkuji za Váš čas k tomuto věnovaný.

Těším se 😊

Pavel Greiner

608 962 145